O Galerii

Galeria Bocheńska – centrum handlowo usługowe w samym sercu miasta

Galeria Bocheńska to kompleks handlowo-gastronomiczny, usytuowany przy bocheńskim Rynku, działający od sierpnia 2015 roku.

Dziesiątki marek w dziale odzieżowym – moda damska, męska, dziecięca, zabawki, sport, bielizna, salon fryzjersko – kosmetyczny, całodobowa Apteka, przytulna kawiarnia Ciachomania, restauracja Salina, strefa zabaw dla najmłodszych – Bawilandia, salonik prasowy, punkt pocztowy, bankomaty, perfumeria oraz Delikatesy Bocheńskie (Grupa Polskich Sklepów PASSA)– to miejsca, w których każdy znajdzie coś dla siebie.

Atrakcyjne ceny i doskonała jakość są naszą dewizą.

Restauracja Salina przeszła wiele zmian, by otworzyć się na potrzeby i oczekiwania mieszkańców Bochni. Smaczne dania, bogaty wybór win, wyjątkowe wnętrza sprzyjające organizacji spotkań w gronie rodziny, przyjaciół i pracowników.

Salina proponuje bardzo korzystne cenowo i bogate w smaki menu. Spotkania rodzinne i biznesowe, chrzciny, wesela, przyjęcia komunijne organizowane w Restauracji cieszą się popularnością, codziennie gościmy grupy turystów odwiedzających Bochnię.

Kawiarnia Ciachomania Cafe serwuje niepowtarzalne desery oraz aromatyczną kawę i wspaniałe torty na zamówienie (wykonane na bazie naturalnych składników). Przytulne wnętrze, wygodne fotele, zapach świeżo mielonej kawy zachęcają by zatrzymać się i odpocząć, miło spędzić czas.

Punkty z odzieżą rozszerzyły ofertę o nowe marki. Z myślą o naszych Klientach rozpoczęliśmy współpracę z polskimi producentami modnych marek damskich, męskich i dziecięcych.

Salon fryzjersko-kosmetyczny Holistic wprowadził nowe usługi i otworzył kolejne stanowiska, by każdy mógł w dowolnych godzinach korzystać z oferowanych usług. Ceny są przystępne, salon oferuje wiele zniżek.

Drogeria Kamelia z bogatą ofertą kosmetyków i perfum to miejsce, w którym sprzedawcy profesjonalnie doradzą a ceny zaskoczą pozytywnie.

Dla Państwa wygody uruchomiliśmy punkt Poczty Polskiej, co pozwoli mieszkańcom załatwianie spraw pocztowych w bliskiej okolicy Rynku. W Galerii znajdują się również bankomaty, punkt Lotto oraz całodobowa Apteka.

Na terenie Galerii Bocheńskiej działają Delikatesy Bocheńskie (Grupa Polskich Sklepów PASSA), w których ceny są bardzo korzystne, towar zawsze świeży i doskonałej jakości. Warto korzystać z promocji oferowanych w Delikatesach.

Na poziomie +2, obok bawialni znajduje się wystawa dzikich zwierząt, które można obejrzeć codziennie w godzinach pracy Galerii.

 

Galeria Bocheńska włącza się w różnego rodzaju akcje promocyjne, charytatywne, kulturalne. Honorujemy kartę Dużej Rodziny, karty rabatowe dla stałych Klientów.

Galeria Bocheńska angażuje się w działalność wspierającą różnego rodzaju akcje na płaszczyźnie kościelnej, sportowej i kulturalnej. Nie szczędzimy środków na działalność wspomagającą bocheńskie organizacje pozarządowe, instytucje miejskie, działalność kulturalną kościoła. Niektóre z podejmowanych przez nas działań pomocowych: Dni Bochni, Dni Nowego Wiśnicza, Festiwal Integracja Malowana Dźwiękiem, WOŚP, Festiwal Maryjny, Bieg o Pierścień Św. Kingi, Doroczny Koncert Charytatywny Fundacji AUXILIUM, Dzień Dziecka, Wigilia na bocheńskim Rynku, Świąteczny Spół Pajacyka, działalność wydawnicza związana z promocją miasta Bochnia i Powiatu bocheńskiego, Światowe Dni Młodzieży, koncerty i spektakle charytatywne, inne inicjatywy mieszkańców Bochni, ukierunkowane na sport, kulturę, wspinaczkę wysokogórską (Elbrus i Matterhorn), sporty, grappling, biegi długodystansowe.

 

Galeria Bocheńska czynna jest siedem dni w tygodniu, tak aby każdy z Państwa znalazł odpowiedni dla siebie czas, na realizację swoich planów, zakupów, spotkań czy innych spraw codziennych.

Blisko półtora miliona osób, które odwiedziły dotychczas Galerię jest naszą najlepszą wizytówką.

Zapraszamy do Galerii Bocheńskiej – czas spędzony u nas nie jest czasem straconym!

 

scroll up
agencja reklamowa kraków