O Galerii

Galeria Bocheńska – centrum handlowo usługowe w samym sercu miasta

Galeria Bocheńska to kompleks handlowo-gastronomiczny, usytuowany przy bocheńskim Rynku.

Dziesiątki marek w dziale odzieżowym – moda damska, męska, dziecięca, zabawki, sport, bielizna, salon fryzjersko – kosmetyczny, całodobowa Apteka Remedium, przytulna kawiarnia Ciachomania, restauracja Salina, strefa zabaw dla najmłodszych – Bawilandia, bankomaty, perfumeria oraz Delikatesy Bocheńskie (Grupa Polskich Sklepów PASSA)– to miejsca, w których każdy znajdzie coś dla siebie.

Atrakcyjne ceny i doskonała jakość są naszą dewizą.

Restauracja Salina przeszła wiele zmian, by otworzyć się na potrzeby i oczekiwania mieszkańców Bochni. Smaczne dania, bogaty wybór win, wyjątkowe wnętrza sprzyjające organizacji spotkań w gronie rodziny, przyjaciół i pracowników.

Salina proponuje bardzo korzystne cenowo i bogate w smaki menu. Spotkania rodzinne i biznesowe, chrzciny, wesela, przyjęcia komunijne organizowane w Restauracji cieszą się popularnością, codziennie gościmy grupy turystów odwiedzających Bochnię.

Kawiarnia Ciachomania Cafe serwuje niepowtarzalne desery oraz aromatyczną kawę i wspaniałe torty na zamówienie (wykonane na bazie naturalnych składników). Przytulne wnętrze, wygodne fotele, zapach świeżo mielonej kawy zachęcają by zatrzymać się i odpocząć, miło spędzić czas.

Punkty z odzieżą rozszerzyły ofertę o nowe marki. Z myślą o naszych Klientach rozpoczęliśmy współpracę z polskimi producentami modnych marek damskich, męskich i dziecięcych.

Salon fryzjersko-kosmetyczny Holistic wprowadził nowe usługi i otworzył kolejne stanowiska, by każdy mógł w dowolnych godzinach korzystać z oferowanych usług. Ceny są przystępne, salon oferuje wiele zniżek.

W Galerii znajdują się również bankomaty oraz całodobowa Apteka Remedium.

Na terenie Galerii Bocheńskiej działają Delikatesy Bocheńskie (Grupa Polskich Sklepów PASSA), w których ceny są bardzo korzystne, towar zawsze świeży i doskonałej jakości.

Galeria Bocheńska włącza się w różnego rodzaju akcje promocyjne, charytatywne, kulturalne.

Galeria Bocheńska angażuje się w działalność wspierającą różnego rodzaju akcje na płaszczyźnie kościelnej, sportowej i kulturalnej. Nie szczędzimy środków na działalność wspomagającą bocheńskie organizacje pozarządowe, instytucje miejskie, działalność kulturalną kościoła. Niektóre z podejmowanych przez nas działań pomocowych: Dni Bochni, Dni Nowego Wiśnicza, Festiwal Integracja Malowana Dźwiękiem, WOŚP, Festiwal Maryjny, Bieg o Pierścień Św. Kingi, Doroczny Koncert Charytatywny Fundacji AUXILIUM, Dzień Dziecka, Wigilia na bocheńskim Rynku, Świąteczny Spół Pajacyka, działalność wydawnicza związana z promocją miasta Bochnia i Powiatu bocheńskiego, Światowe Dni Młodzieży, koncerty i spektakle charytatywne, inne inicjatywy mieszkańców Bochni, ukierunkowane na sport, kulturę, wspinaczkę wysokogórską (Elbrus i Matterhorn), sporty, grappling, biegi długodystansowe.

Zapraszamy do Galerii Bocheńskiej

scroll up
agencja reklamowa kraków